Wskazania:
Ból okolicy lędźwiowej, związany ze zmianami zwyrodnieniowymi chrząstki odcinka lędźwiowego kręgosłupa (zwyrodnienie stawów w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i w odcinku lędźwiowo-krzyżowym), Osteofitoza kręgów lędźwiowych. Ból dolnej części pleców, związany z punktami spustowymi mięśni i więzadeł. Pierwotny ból okolicy lędźwiowej (zespół dolnej części pleców). Zespół słabych mięśni dolnej części pleców. Ból posturalny dolnej części pleców. Lędźwiowe i lędźwiowo-krzyżowe zaburzenia równowagi mechanicznej. Zespół więzadła lędźwiowego i lędźwiowo-krzyżowego. Zespół krzyżowo-biodrowy. Ból  związany z uciskiem na korzenie nerwów okolicy kręgów lędźwiowych i lędźwiowo-krzyżowych.

Zastosowanie:
MD-LUMBAR jest wyrobem medycznym stosowanym w celu ułatwienia poruszania się poprzez redukcję fizjologicznych zwyrodnień stawów i tkanek oraz równoważenie wszelkich uszkodzeń spowodowanych przez:


MD-LUMBAR  jest wyrobem medycznym poprawiającym zdolność ruchową, szczególnie w lędźwiowo-krzyżowej okolicy kręgosłupa. Do jego głównych oddziaływań leczniczych zalicza się:


MD-LUMBAR stosowany jest aby:
 

nzoz-medict.pl / 2012-2013

Do góry